7 juunil toimub ADDINOL Lääne-Eesti rahvaralli 2014

7 juunil toimub ADDINOL Lääne-Eesti rahvaralli 2014

7 juunil toimub Lääne Nigula valla teedel Lääne-Eesti rahvaralli, mille nimisponsoriks on taaskord ADDINOL. Ralli servicepark asub Paliveres, nagu ka eelmisel aastal toimunud võistlusel.  Esimese võistlusauto start on kell 11.00.

Kalle Kruusmaa: “Kogu ralli on üles ehitatud kompaktselt, et oleks vähem asjatut ülesõitu ja piisav arv kiiruskatse kilomeetreid. Kuna käesolevast 2014 aastast on lubatud EAL-i poolt stenogramm nagu suures rallis, siis see tõi omakorda korraldajatele kaasa kohustuse, et peab olema ka kogu ralli peale mittekiiruslikke katseid nn Miki-Hiire katseid. Sellel rallil on selleks päris huvitav lahend osavusest ja täpsusest. Ralli kiiruslikud katsed on natukene staažikamatele sõitjatele tuttavad osati aga sellel aastal oleme kõiki muutnud ja on kasutusel ka täiesti uus katse, mis on iga ringi viimane ning küllalti nõudlik katse, eksimine võib lõppeda katkestamisega.”

“Kokku sõidetakse kolm ringi, kokku 11 katset. Kiiruslikud katsed on vahelduva tempoga ja natuke ka üles alla ning kiira käära kitsaste kiviaedade vahel. Praeguse seisuga on kirjas juba peaaegu kõik oma klasside kiiremad ja on ka piisavalt uusi tulijaid. Eelmine aasta selgitati üldivõitja viimase katsega ja loodame, et ka sellel aastal kestab pingeline võistlus kõikides klassides kuni lõpuni.

Korraldaja tänab kõiki toetajaid:ADDINOL, PALGARDI KRAANA OÜ, ESTRÄV GRUPP OÜ, CRAMO, JUNGENT, LÄÄNE TEED OÜ, LÄÄNE NIGULA VALD, MAIU OÜ, LÄÄNE SANSERVICE OÜ, AUHINNAPOOD OÜ, HARDWIG, MULTIPRINT AS, GUSTAV KONDIITRITOOTED, TACK MR, PALIVERE MTÜ VABATAHTLIKUD PRITSUMEHED, KUULUTASIIN.EE, MAYERI EESTI.
Lisaks on ka veel teisigi toetajaid ning oleme ka nende abile tänulikud.

Kõige suurema töö on ära teinud Arvo Arula:

Kes plaanivad veel võistlusest osa võtta kuid pole ennast kirja pannud, siis registreerimine lõppeb 2 mail kell 18:00 ja seda saab teha SIIT!

Võistluskeskuse asukohta näeb Siit kaardilt!

Vaata ka Ralli Facebooki lehte